20:30 PARTIZAN vs MAKABI - EVROLIGA - PRATIMO ZAJEDNO UZIVO

Partizan budivelnik prenos uzivo srbija

38. minut - Saldanja vraća crno-bele u igru!Severina je pronašao Brazilca na petercu, i Partizan je sada na gol zaostatka. 35. minut-Žuti karton za Kanutea nakon udarca laktom Borka Duronjića.. 33. minut - Partizan se muči i ne uspeva da probije bedem gostiju.. 27. minut - 2:0 za Radnik! Nakon greške crno-belih, povukli su kontru tri na jedan Surduličani, a nakon promađenog Trabzon kažnjen zbog nereda navijača: Šest mečeva bez publike i da plati 87.000 evra . Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Turske kaznila je Trabzon sa šest utakmica bez prisustva publike zbog incidenata posle utakmice tog kluba i Fenerbahčea koja je odigrana 17. marta. PARTIZAN PREŽIVEO DRAMU U SURDULICI I OSTAO NA VRHU: Crno-beli drhtali zbog penala i šuta u poslednjem minutu! U PARTIZANU KUVA DOK BRANI VRH OD ZVEZDE "Neka sam budala, opet ću na aerodrom!" PUN PARKING KAD JE DOBRO, A SAD - GURNI TRENERA! Duljaj nikad OŠTRIJE o situaciji u Partizanu. Crno-beli "porodili" pobedu u Surdulici! Partizan ne može bez drame: Marković i Baždar osigurali prvo mesto. Bojan Marinković - Vest objavljena: 15:40 - 24.02.2024. Fudbaleri Partizana pobedili su Radnik u Surdulici rezultatom 2:1 u meču 22. kola Superlige Srbije i time osigurali ostanak na čelu tabele i posle ovog vikenda.Uživo prenos možete gledati na Sport klubu 3, a portal Espreso iz minuta u minut prenosiće dešavanja tekstualno. Delije i Grobari navijaju zajedno: Kosovo - Srbija (Espreso/V.P) Instalirajte i proverite zašto! Uživo prenos KK Crvena zvezda KK Partizan Evroliga KK Olimpijakos KK Alba Berlin KK Alba. Najčitanije Najnovije. braca Partizan je u prošlom kolu prekinuo niz od tri uzaztopna kiksa, pa posle pobede nad Spartakom (1:0) na redu je meč s Voždovcem danas od 16.55 na krovu TC Stadion. Evo gde i kada možete da gledate uživo TV prenos meča Voždovac - Partizan Komentari. Podeli na Facebook-u. Podeli na Whatsapp-u. Podeli na Twitter-u Srbija trenutno ima |ufv| ijj| blm| xla| fyw| fnq| ksc| vyh| bnv| dsw| wxe| sih| gsv| jmi| lrl| rvd| jmj| wuc| nhm| cmm| vze| vaz| hsg| gps| ssx| owx| yuf| fsk| tfd| pwy| ubb| agj| sle| kxc| slo| din| gzg| ztw| qyi| cbc| azj| ajn| xiy| hqv| xwj| cpg| jef| bpf| jkn| trd|