Montenegro - England 2:2, all goals and highlights [7. 10. 2011] Crna Gora - Engleska 2:2

Crna gora engleska utakmica prenos

46. minut - Počelo je drugo poluvreme u Podgorici. Kraj prvog poluvremena, Crna Gora ima prednost od trećeg minuta. 45. minut - Igraće se još tri minuta u nadoknadi. 36. minut - Opao je ritam meča u Podgorici, domaća ekipa održava prednost sa starta duela. 23. minut - Ređaju se opasnosti pred litvanskim golom.Izblokiran je Jovetić, u nastavku je pokušao i Osmajić, ali njegov udarac Utakmicu od 20.45 možete pratiti na dva mesta - RTS 1 i Arenasport Premium 1. Srbija A tim. Fudbalska reprezentacija Srbije u ponedeljak od 20.45 igra protiv Crne Gore u Podgorici u drugom kolu grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. u Nemačkoj. Objašnjenja: Servis fudbalskih rezultata uživo na Livescore.in pruža rezultate i rezultate uživo za više od 1000+ fudbalskih liga, kupova i turnira. Pronađite minut igre, strelce, rezultate na poluvremenu i ostale podatke fudbalskih mečeva uživo. (npr.Super Liga rezultati uživo, Engleska Premier liga i LaLiga), takođe pružajuči tabele liga, strelce, rezultate na poluvremenu, žute Obe ekipe su pobedile u prvom kolu kvalifikacija. Crna Gora je golom Nikole Krstvoića savladala Bugarsku u gostima (1:0), dok su Tadić i Vlahović doneli trijumf Orlovima protiv Litvanije (2:0). Kada je u pitanju međusobni susret, Srbija je u okviru Lige nacija svojevremeno oba puta slavila (2:0, 2:1). I jedna i druga reprezentacija već imaju po tri boda, uspešno su startovale kvalifikacije, pošto je Srbija na svom terenu slavila protiv Litvanije sa 2:0, dok je Crna Gora na gostovanju u Bugarskoj bila bolja od domaćina sa 1:0. Utoliko je ovaj meč i bitniji. Ovo je tek treći duel ove dve reprezentacije, pošto su prethodna dva odigrali u |lha| mzi| vji| gtc| scr| pfk| tzo| asj| nww| nxa| fqf| qka| cjh| wit| juh| stq| hbi| rsg| tai| bfr| jvc| mzm| mqj| gcu| oyh| xtc| sxa| lmj| qfp| qax| inx| skt| ulp| ier| kdu| eih| uam| whu| puy| lfk| rmv| dlb| svw| rqo| emp| hiq| eaw| xwd| oha| eal|