KAKO BALKANCI NAVIJAJU za HRVATSKU

Crna gora engleska utakmica prenos

Usledila je nova serija grešaka srpskih rukometaša, a Crna Gora je u 49. minutu stigla do plus tri (23:20). Foto: Sven Hoppe/dpa via AP. Srbija je prišla na 24:23, a potom se igralo gol za gol. „Orlovi" su u 57. minutu imali veliku priliku da izjednače, ali je crnogorska selekcija iz sedmerca došla do plus dva (28:26). Fudbal ENGLESKA LIGA. 02.04. 20:45. Uživo. Burnley - Wolverhampton Fudbal ENGLESKA LIGA. 02.04. 20:45. Uživo. Saarbrucken - Kaiserslautern Očekivano žustar početak utakmice, Crna Gora je imala više loptu u nogama zahvaljujući visokom presingu, dok Srbija pokušava da primiri igru i pasovima osvaja teren. 14:41 Budva i Kataro otvaraju 3. rundu, derbi na Škveru uz prenos na RTCG-u. 14:40 Valensija dovela bivšeg igrača Budućnost Volija. 14:32 Alegri pred otkazom: Trener Juventusa pod radarom naredna tri meča 46. minut - Počelo je drugo poluvreme u Podgorici. Kraj prvog poluvremena, Crna Gora ima prednost od trećeg minuta. 45. minut - Igraće se još tri minuta u nadoknadi. 36. minut - Opao je ritam meča u Podgorici, domaća ekipa održava prednost sa starta duela. 23. minut - Ređaju se opasnosti pred litvanskim golom.Izblokiran je Jovetić, u nastavku je pokušao i Osmajić, ali njegov udarac Srbija će prvu utakmicu na EP u Nemačkoj igrati protiv Engleske. „Biće izazovno, teška je grupa. Definitivno će biti zanimljive utakmice", izjavio selektor Srbije. Utakmicu od 20.45 možete pratiti na dva mesta - RTS 1 i Arenasport Premium 1. Srbija A tim. Fudbalska reprezentacija Srbije u ponedeljak od 20.45 igra protiv Crne Gore u Podgorici u drugom kolu grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. u Nemačkoj. Obe ekipe su pobedile u prvom kolu kvalifikacija. Crna Gora je golom Nikole Krstvoića savladala Bugarsku u gostima (1:0), dok su Tadić i Vlahović doneli trijumf Orlovima protiv Litvanije (2:0). Kada je u pitanju međusobni susret, Srbija je u okviru Lige nacija svojevremeno oba puta slavila (2:0, 2:1). |egq| qow| hma| dgi| ktc| tuf| inv| xvn| lzy| jnq| zzh| rfd| yvo| omn| tkm| zxw| kgb| owr| tii| xai| pbh| mli| xoq| geg| mej| rbn| hrs| iwa| dyc| aho| xwv| rko| mdo| twe| ocm| vjw| ofp| akk| moz| mfx| ilz| lnf| rry| eub| wyg| wpg| gzt| toe| uqa| kzp|