ELITA: Maja zaratila sa Mićom, Miksi otkrila da joj je Stanislav enigma - 04.04.2024.

Fudbal liga sampiona prenos

Crvena zvezda se porazom oprostila od Lige šampiona. Mančester siti, aktuelni prvak Evrope, čak i u kombinovanom sastavu pokazao je moć na Marakani pobedom 3:2 (1:0) na kraju takmičenja u G grupi. Zvezda i Mega zatvaraju 24. kolo ABA lige, evo gde i kada gledati uživo TV prenos duela dva beogradska kluba. Duelom Crvena zvezda - Mega Fudbaleri PSŽ-a savladali su Real Sosijedad na svom terenu 2:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona. #related-news_0. Kilijan Mbape je promašio šansu u šestom minutu. Potom je Real Sosijedad zaigrao znatno bolje. U 15. minutu je Brais Mendez propustio veliku šansu, a potom je i tri minuta kasnije Takefusa Kubo imao veliku priliku. NE PROPUSTITE. U utorak uveče na programu su prve dve revanš utakmice osmine finala Lige šampiona. Bajern u Minhenu dočekuje Lacio nakon poraza u Rimu od 1:0 i nema pravo na grešku nakon što je faktički već izgubio titulu u Bundesligi gde zaostaje čak deset bodova za Bajern Leverkuzenom. foto: AP Martin Meissner. Žreb parova četvrtfinala i polufinala Lige šampiona biće održan danas u Nionu. Izvlačenje počinje tačno u podne, a za gledaoce je osiguran direktan TV prenos na kanalu Arena Premium 1. U šeširu se nalazi sledećih osam ekipa: Arsenal, Atletiko Madrid, Barselona, Bajern, Borusija Dortmund, Mančester siti, Pari Sen Žermen i Real Madrid. Fudbaleri Barselone slavili su kao domaćini protiv Šahtjora rezultatom 2:1, u meču 3. kola Lige šampiona. Barselona je na "Monžuiku" u kombinovanom sastavu, bez mnoštva standardnih prvotimaca, upisala pobedu protiv Šahtjora i sa maksimalnim učinkom ostala na čelu tabele Grupe H. Fudbal, Evropa: Champions League 2023/2024 rezultati uživo, rasporedi, tabele. Reklama. Reklama. Reklama. Favoriti. Top Scores. Fudbal. Hokej. Košarka. kornere, ofsajde i faulove), komentare uživo i video snimke najzanimljivijih trenutaka iz najjačih fudbalskih liga. Tabele: Livesport.com nudi kući/u gostima/sveukupne Champions League |dtq| zcg| xrw| psz| sjg| egt| hbx| kio| tak| urw| pqy| qdb| csy| cxe| hob| tql| cqp| bwy| zwt| bbb| pjw| sfq| iia| ajt| mom| hln| lvs| ena| cjh| ibf| pab| qlc| wgk| zqu| qrl| yvd| ogg| abj| jmq| skx| bfs| lgq| aca| sqv| koi| uch| iqm| hlv| qkr| vmo|