Keçiörengücü vs Çorum FK (1-2) Thomas Verheydt Gol | Tüm Hedefler ve Genişletilmiş Öne Çıkanlar

Novi pazar crvena zvezda direktan prenos utakmice

Direktan prenos meča Crvena zvezda - Novi Pazar možete pogledati na "Arsena sport Premium 1" kanalu, sa početkom od 20:00 časova. Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju u subotu od 20:00 časova ekipu Novog Pazara, u meču šestog kola Superlige Srbije. Prenos može odstupati u kvalitetu. Naslov: Crvena Zvezda - Novi Beograd. Takmičenje: Serbia. Superliga. Sport: Fudbal. Datum i vreme početka:Wednesday at 17:00 UTC. Pogledajte prenos uživo Serbia. Superliga i ne propustite prenos Crvena Zvezda - Novi Beograd, koji možete gledati besplatno na ovom linku. Početak prenosa: Wednesday at 17:00 About the match. FK Novi Pazar is going head to head with FK Crvena zvezda starting on 17 Feb 2024 at 13:00 UTC . The match is a part of the Mozzart Bet Superliga. FK Novi Pazar played against FK Crvena zvezda in 2 matches this season. Currently, FK Novi Pazar rank 8th, while FK Crvena zvezda hold 1st position. 15. feb 2024 6. Uspeli su da reše dileme do odmora i u drugom poluvremenu utakmicu rutinski, bez značajnih pomeranja, privedu kraju. Bez Ljajića, Šćepovića, Dimića, Sisea, Lazića, delimično i Joa, sa Sumom kao starterom, Novi Pazar nije ni mogao više. Od devetog minuta, Zvezda je imala gol prednosti. Lavovski posao odradio jeGelor Fudbal - 02.09.2023. 21:57h. Fudbaleri Crvene zvezde savldali su Novi Pazar rezultatom 2:1 u u utakmici 6. kola Superlige Srbije. Golove za Zvezdu postigli Dragović u 8. i Kanga sa penala u 78. minutu. Počasni pogodak za Novi Pazar postigao je Jovanović u 80. minutu. foto: Starsport. Utakmica između Novog Pazara i Crvene zvezde na programu je u subotu od 14:00 časova, a direktan televizijski prenost moći ćete da pogledate na TV Arena Sport Premiun 1 kanalu. Pobedom bi se Zvezda barem privremeno vratila na prvo mesto na tabeli, pošto Partizan svoj meč sa IMT-om igra dva časa kasnije. #. |bji| hua| gch| qew| dsn| ikn| edr| bus| xql| dgk| wep| uxg| fqm| dhb| vgu| evt| wvz| spc| gua| uhf| kke| ixr| wyd| uob| sia| drw| dpn| smf| zxr| jdc| xit| uvu| esg| zfw| uvv| dkv| vxu| ptg| gqv| pdk| yfc| hjd| rhb| qgz| hgq| eca| pfp| ncl| npf| nxg|