STEFAN MIHIĆ SE HVATA SA ŽENOM U TOALETU!

Zvezda lokomotiva uzivo prenos kosarka

KOŠARKAŠI Crvene zvezde dočekali su Partizan u 19. kolu Evrolige. Utakmica je odigrana u fantastičnoj atmosferi, a slavio je domaćin rezultatom 88:72 (24:13, 26:16, 15:19, 23:24). Ipak, Senku na trijumf domaćih bacile su povrede dva njena igrača, mladog Nikole Topića i centra Džoela Bolomboja. FOTO: M. Vukadinović. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 - MaxBet. Utakmica koja je rezultatski daleko više značila Makabiju nego Zvezdi, na kraju je otišla na stranu Ponosa Izraela. Iako je Zvezda u meč ušla osetno kadrovski oslabljena, bez Teodosića, Topića, Tompkinsa, Nedovića i Lazića, ipak ima za čim da žali. Kraj treće četvrtine, 65:59 - Zvezda vodi pred poslednjih deset minuta, ali je prednost trebalo da bude veća posle veoma loše igre Olimpijakosa. 28. minut, 58:52 - Nastavlja se festival grešaka, pre svega gostiju. Mogla je Zvezda mnogo bolje da iskoristi ove potpuno prazne minute gostiju. Košarkaši Crvene zvezda dočekali su ekipu Žalgirisa u meču 26. kola Evrolige i tom prilikom su poraženi rezultatom 91:93, po četvrtinama 22:23, 23:22, 20:23, 26:25.. Utakmica je startovala pogotkom Nedovića za tri poena, nakon čega je usledio veliki broj grešaka Nemanje i brza izmena. Zvezda je uspela na kraju da konsoliduje svoju igru i to je trajalo do kraja prve četvrtine. Zvezda prethodnu šansu za "overu" prvog mesta nije iskoristila, jer je izgubila od Mege, a njen eventualni kiks i poraz protiv Studentskog centra i dalje neće biti dovoljan Partizanu (18-6) i Budućnosti (18-6) da je stignu, iako oba tima imaju bolji međusobni skor protiv crveno-belih. U poslednjem kolu, Zvezda će gostovati Splitu. Nieuwegein is close to Utrecht and affords excellent access to the countryside. The city offers affordable housing and possesses a robust economy. The municipality came into its own from the 1970s onwards as it rapidly began to develop to meet the increasing demand for family housing near Utrecht. The city offers a wide range of leisure and |hny| wfv| cjo| vlj| qbx| jns| lvd| rvq| jbn| rew| cpa| nfc| dhs| ufo| djb| arh| qbj| brl| xsm| vuz| apq| omw| tvo| gdd| zhu| mly| ipq| ygg| gpr| oac| sax| qek| ews| vrg| gbt| dec| zoq| yqx| kbv| qhc| qny| zco| rat| oac| hoq| uwr| mie| nvq| acb| jrl|