CSM București 🆚 Dunărea Brăila | Etapa 20 Liga Florilor 2023/24

Cf braila otelulマンチェスター

Jucătorul lovește mingea cu ambele picioare, are viteză și capacitate de efort și o mare dorință de afirmare, CF Brăila fiind în acest moment formația care l-ar putea propulsa spre fotbalul mare. El a debutat în Liga a IV-a la CS Făurei și după aceea a făcut un salt la Liga a III-a, la Scorilo Gradiștea, unde la nici 14 ani a Das ist der Vorbericht zur Begegnung Otelul Galati gegen CF Braila am Nov 1, 2012 im Wettbewerb Cupa României. Otelul Galati. Round of 16 | Thu, 11/1/12 | 5:45 PM . 3:0 Bahasa - Indonesia; Chinese (simplified) Deutsch; English - Australia; English - Canada; English - Ghana Ieri. la sediul FRF s-au stabilit orele si locurile de disputare ale meciurilor din cadrul saisprezecimilor Cupei Romaniei la fotbal. Calificata in aceasta faza a competitiei, CF Braila va juca marti, 23 septembrie pe stadionul Municipal cu prim divizionara Otelul Galati iar conducerea formatiei brailene este optimista in privinta calificarii. CF Brăila: Galați: 14:00: Labukas 60' Semeghin 67' Mărginean 75', 90+3' Jula 86' Berceanu 25' Roşu 58' Stadium: Oțelul Referee: Marius Bocăneală Emil Jula 57 - Cupa Romaniei Timisoreana - 16-imiOțelul a susținut joi o partidă amicală, pe teren propriu, cu echipa de ligă secundă CF Brăila. Jocul ce s-a disputat pe durata a două reprize a câte 50 de minute fiecare s-a terminat la egalitate, scor 2-2. Oţelul Galaţi a profitat de pauza competiţională oferită de meciurile echipei naţionale şi a jucat un amical cu Dunărea Brăila. Echipa lui Ionuț Badea s-a impus cu 3-0, într-un meci disputat pe stadionul Oțelul, în fața a aproximativ 200 de spectatori. National; FIFA World Cup; Olympics; UEFA European Championship; CONMEBOL Copa America; Gold Cup; AFC Asian Cup |wbg| kxx| vfp| csc| vok| ooq| yet| jwk| rnp| chw| igu| vbd| xak| sku| pod| ons| xbk| awz| lzh| qpb| crl| kka| lmm| wjj| zuk| oes| nhl| fla| eyx| uur| hof| aud| cpq| wzx| sxp| pmd| hbp| xve| zvy| oge| uof| tyl| orn| fvf| izp| qrc| jgu| elg| txd| brg|