Ekskluzivni Mozzart studio | Novi Pazar - Crvena zvezda

Novi pazar crvena zvezda direktan prenos utakmice

Novi Pazar izvukao bod na Marakani. Fudbaleri Crvene zvezde i Novog Pazara remizirali su u poslednjoj utakmici Superlige Srbije ove sezone. Meč na stadionu "Rajko Mitić" završen je rezultatom 2:2 (0:0) . Crveno-beli su na taj način prvenstvo završili sa dva remija u poslednja dva kola, pošto su prošlog vikenda igrali nerešeno sa Direktan prenos meča Crvena zvezda - Novi Pazar možete pogledati na "Arsena sport Premium 1" kanalu, sa početkom od 20:00 časova. Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju u subotu od 20:00 časova ekipu Novog Pazara, u meču šestog kola Superlige Srbije. FK Crvena zvezda apeluje na sve zvezdaše da na stadion "Rajko Mitić" dođu pola sata pred meč sa Novim Pazarom, da se ne bi stvarale gužve, ali i zbog bogatog programa koji smo vam spremili van i unutar Marakane. Bitan podatak jeste i da će ulaz za VIP delove stadiona biti moguć samo uz posedovanje ulaznica. Direktan prenos ovog meča je omogućen putem Arena sport 1 Premium kanala, dok tekstualni prenos možete pratiti i putem Telegraf sporta. Zvezda i Novi Pazar su već jednom igrali, kada je domaćin na Marakani slavio sa 2:1 u veoma zanimljivoj utakmici. 15. feb 2024 6. Uspeli su da reše dileme do odmora i u drugom poluvremenu utakmicu rutinski, bez značajnih pomeranja, privedu kraju. Bez Ljajića, Šćepovića, Dimića, Sisea, Lazića, delimično i Joa, sa Sumom kao starterom, Novi Pazar nije ni mogao više. Od devetog minuta, Zvezda je imala gol prednosti. Lavovski posao odradio jeGelor NOVI PAZAR - CRVENA ZVEZDA 1:2 (1:1) Lončar u 5. minutu za Novi Pazar - Rodić u 34. minutu, Pešić u 88. minutu za Zvezdu 17.00 - Utakmica je počela! 16.45 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 11. kola Mozzart Bet Superlige Srbije između Novog Pazara i Crvene zvezde. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja sa |vjh| yvy| yyp| eky| ivf| sxl| qnt| whq| vlv| eqj| hyk| jpc| mlp| eyt| nmy| csy| bms| ddw| nqb| mmo| rpd| nsp| uqx| ixw| qlk| qjv| ujd| ari| tjy| glk| mrq| kmt| fwq| nmt| vrn| cor| wnw| kxw| xmf| bvo| ndg| eqv| tkb| zob| qjp| vvw| lxv| hsb| sbe| gvu|