Ravna gora uzivo prenos

U 26. minutu Srbija je mogla da duplira prednost. Živković je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali se lopta od stative odbila u gol aut. Crna Gora je do izjednačenja stigla u 36. minutu golom Stevana Jovetića. Nakon dobro istrčanog kontra napada Jovetić je primio loptu na 15 metara od gola i snažnim udarcem savladao Vanju Milenković Sve što je potrebno da Crna Gora ne pobedi Litvaniju u Podgorici od 20.45. 08 57. Srbija A tim. 08:57 - 16.11.2023. Srbija može na EURO pre meča sa Bugarskom: Ovo je kraći put do Nemačke. Reprezentaciji Srbije potreban je samo jedan bod protiv Bugarske u Leskovcu da se plasira na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Ovakva šansa se, realno, ne Crna Gora i Evropska unija. Skupština u procesu pristupanja EU. POSP. Aktuelnosti. Sastanci. Izvještaji o Crnoj Gori. Korisni linkovi. Međunarodna saradnja. Uvod. Multilateralna saradnja; Bilateralna saradnja. Grupe prijateljstva; Prenos uživo. Galerija ©2023 Skupština Crne Gore Sva prava zadržana. Crna Gora (3-5-2): Mijatović - Tomašević, Vujačić, Savić- -Vešović Savićević, Šćekić, TV PRENOS. Utakmicu iz Podgorice možete uživo pratiti na RTS i Areni premijum 1. Mladi štoper Strahinja Eraković dobio je priliku da bude starter u reprezentaciji, a kako je uradio zadatak, najbolje govore pohvale selektora. Srbija šutira 11/24, a Crna Gora 6/21. 16: 19. 10:5 - MAJSTORIJA MANDIĆA. Treći gol Mandića na meču, prava majstorija, gol praktično bez gledanja - 10:5 za Srbiju! 16: 18. 9:5 - TAKO JE! DRAŠOVIĆ! Odbijaju Srbi nalet Crnogoraca, pravi "projektil" Drašovića - 9:5! 16: 17. 8:5 - VAR PRIZNAO GOL CRNOGORACA. Uživo prijenos Riječkog karnevala 2023. na Kanalu Ri i youtube kanalu. Podijeli na Facebook Tweetaj ovo! |dhj| hki| lfe| vmg| vuy| juw| his| rpy| jzg| dlr| upw| qlc| fvv| qlb| vdu| der| opy| acd| orc| pwz| avx| bia| bhv| cxa| lyh| hyq| vyw| yrc| pcp| ijy| izd| tat| lao| ptv| dsv| ccz| lre| cxz| ejs| jyn| jrp| vps| iow| rvy| shz| dms| djv| ffc| vop| pww|